Kup voucher

Zabiegi DMK (Danne Montague-King)

Maecenas posuere luctus rutrum. Etiam dignissim lectus at sodales porttitor.

Gdy rezultat jest wymagany !

Preparaty DMK są stworzone na bazie składników, zgodnie z filozofią „rozpoznaje i przyjmuje” skóre i są skierowane na normalizację procesów metabolicznych w skórze, leczenie problemów estetycznych.

-> trądzk

-> blizny po trądziku

-> trądzik różowaty

-> skóra naczynkowa

-> pigmentacja

-> zmiany związane z wiekiem

-> blizny

Koncepcja DMK

Leczenie kosmoceutykami DMK opiera sie na fundamentalnej koncepcji „Usunąć patologię – Odbudować skórę – Chronić – Wspierać rezultat”.

Usunąć

Usunięcie martwych komórek skóry, które powodują suchość, zmarszczki, zatkane pory lub pigmentację.

Odbudować

Odbudowa skóry, stymulując optymalne funkcjonowanie kluczowych procesów wewnętrznych, pozwalając komórkom pozostać przy życiu dłużej i działać z maksymalnym potencjałem, tworząc zdrowszą i młodszą skórę.

Chronić

Chronić skórę przed słońcem, wolnymi rodnikami, glikacją i innymi czynnikami środowiskowymi, które powodują przedwczesne starzenie się skóry, stosując silne naturalne przeciwutleniacze.

Wspierać

Wspieranie pięknej skóry za pomocą produktów do pielęgnacji w domu DMK, które pomagają przedłużyć rezultaty osiągane dzięki profesjonalnym zabiegom DMK.

DMK (Danné Montague-King) jest międzynarodowym liderem w dziedzinie profesjonalnych kosmeceutyków opartych na naturalnych składnikach, enzymach, aminokwasach i peptydach. 

Bądźmy w kontakcie

Chcesz jako pierwsza dowiadywać się o wyjątkowych okazjach w Salonie Kosmetycznym Bellezza? Obserwuj nas i wypatruj ofert specjalnych!

Odkryj nasze sekrety piękności

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 10% zniżki na dowolny zabieg

Skontaktuj się z nami

690 166 332
bellezza.kalisz@gmail.com

Godziny otwarcia

Pon – pt.: 9.00 — 20:00
Sob: Zamknięte
Nied: Zamknięte