Kup voucher

Przedłużanie rzęs

Dodaj intensywności i wyrazistości swojemu spojrzeniu dzięki naszym usługom, przedłużanie rzęs w Kaliszu od lat jest naszą domeną, robi to ponadprzeciętnie mając mnóstwo zadowolonych klientów.

Przedłużanie rzęs Kalisz

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą doda Twoim oczom blask. Efekty zabiegu utrzymują się około miesiąca. Dzięki temu będziesz mogła cieszyć się pięknymi rzęsami. Aplikacja rzęs polega na doklejeniu do każdej pojedynczej rzęsy naturalnej rzęsy jednej lub wielu w zależności od wybranej metody przedłużania. Pracujemy na profesjonalnych jedwabnych rzęsach Secret Lashes.

Ile trwa zabieg przedłużania rzęs w Kaliszu?

Zabieg przedłużania rzęs trwa około 90-120 minut. Przedłużanie rzęs w Kaliszu to zabieg, który od każdej kobiety wymaga wytrwałości i cierpliwości. Pamiętaj o tym, żeby dobrze zaplanować sobie dzień, w którym chcesz wykonać rzęs przedłużanie w Kaliszu. Zagęszczanie rzęs w Kaliszu wymaga bardzo dużej precyzji oraz jest zależne od kilku spraw. Najważniejsze jest to, ile należy dokleić sztucznych rzęs do naturalnych. Ilość sztucznych włosków będzie zależna od ilości naturalnych rzęs. Ten zabieg kosmetyczny może zająć od godziny do nawet trzech godzin. Zastosowanie mniej wytrzymałych sztucznych rzęs zajmie znacznie mniej czasu. Założenie kępek i taśm trwa zazwyczaj od 30 do 40 minut.

Ile trwa zabieg uzupełniania sztucznych rzęs? 

Ludzkie rzęsy codziennie rosną oraz wypadają. Z tego względu oczywiste jest to, że gdy zdecydujesz się na metodę 1:1 trzeba będzie uzupełniać rzęsy co 2-3 tygodnie. Zabieg kosmetyczny uzupełnienia sztucznych rzęs nie zajmie Ci dłużej niż godzinę.

Jak wygląda zagęszczanie rzęs w Kaliszu?

Wszystkie kobiety, które nie zostały obdarzone przez Matkę Naturę długimi i gęstymi rzęsami, możemy polecić zabiegi kosmetyczne, które polegają na przedłużaniu oraz zagęszczaniu rzęs w Kaliszu. Do zabiegu stosuje się włoski zrobione z naturalnych tworzyw. To sprawia, że doklejone rzęsy są bardzo lekkie oraz delikatne. Warto wspomnieć również o tym, że wykonywane przez nas zabiegi przedłużania rzęs w Kaliszu spotkały się z bardzo pozytywnymi opiniami wśród naszych Klientek. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje wątpliwości związane z tym zabiegiem. Zapraszamy do naszego gabinetu.

Bądźmy w kontakcie

Chcesz jako pierwsza dowiadywać się o wyjątkowych okazjach w Salonie Kosmetycznym Bellezza? Obserwuj nas i wypatruj ofert specjalnych!

Odkryj nasze sekrety piękności

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 10% zniżki na dowolny zabieg

Skontaktuj się z nami

690 166 332
bellezza.kalisz@gmail.com

Godziny otwarcia

Pon – pt.: 9.00 — 20:00
Sob: Zamknięte
Nied: Zamknięte