Kup voucher

Oczyszczanie wodorowe

Odkryj nowatorski zabieg oczyszczania wodorowego dostępny w naszym gabinecie! Dzięki tej innowacyjnej metodzie możesz skutecznie oczyścić swoją skórę twarzy, usuwając zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Skorzystaj z dobroczynnych właściwości wodoru i ciesz się odświeżonym, nawilżonym i promiennym wyglądem skóry. Zapraszamy do skorzystania z tego rewelacyjnego zabiegu i doświadczenia korzyści, jakie niesie oczyszczanie wodorowe w Kaliszu dla Twojej skóry.

Zabieg oczyszczania wodorowego

Oczyszczanie wodorowe w Kaliszu z użyciem aparatury Hydroimpact Plus. Jest to urządzenie przełomowe, które łączy w sobie dwa wielkie odkrycia współczesnej kosmetologii:

 • Wodór oraz Elektroporację. Wodór jest to najmniejszy pierwiastek, który dzięki swojej małej masie jest w stanie przenikać w głąb struktur skóry- aż do poziomu komórek. Posiada niezwykłe zdolności dobroczynne dla organizmu, w tym niszczy wolne rodniki, odpowiedzialne w głównej mierze za procesy starzenia się.
 • Aktywny wodór w trakcie zabiegu zawarty jest w strudze wody, która pod ciśnieniem oczyszcza pory i skórę twarzy. Penetruje i przenika przez nie w głąb neutralizując szkodliwe wolne rodniki i dając przy tym uczucie relaksującego masażu. Elektroporacja jest to rodzaj mezoterapii, ale bez użycia igieł, co za tym idzie jest bezbolesna oraz nie narusza ciągłości skóry. Skalibrowane impulsy elektryczne wywołują zmiany w błonach komórkowych skóry i tworzą mikro kanały, które dają możliwość dogłębnego wprowadzenia aktywnego wodoru jak również kosmoceutyków. Dzięki temu utrzymują się one bardzo długo wewnątrz skóry maksymalizując efekt odżywczy. 
 • Zabieg kosmetologiczny stworzony dla kobiet i mężczyzn.

Oczyszczanie wodorowe w Kaliszu Hydroimpact Plus to czteroetapowa kuracja składająca się z:

 1. Na początek mikrodermabrazja diamentowa lub peeling kawitacyjny, złuszczające mechanicznie martwy naskórek, usuwające resztki makijażu i oczyszczające pory
 2. Następnie twarz poddawana jest innowacyjnej terapii z wykorzystaniem, przesyconej wodorem, strugi wody. Wodór, czyli najmniejsze z istniejących atomów, penetrują skórę w głąb na poziomie komórkowym. Cząsteczki wodoru mają udowodnioną naukowo w medycynie (zwłaszcza w onkologii) właściwość neutralizowania szkodliwych wolnych rodników, które odpowiedzialne są niszczenie naszych zdrowych komórek ciała, czyli za procesy chorobowe oraz starzenie się.
 3. Elektroporacja na bazie czystego kwasu hialuronowego- naturalnego składniku skóry, który poprawia jej nawodnienie, elastyczność.
 4. Masaż z wykorzystaniem indywidualnie dobranego kremu do potrzeb i rodzaju cery z gamy profesjonalnych kosmetyków- Wszystko podczas jednej wizyty! 
  Zabieg poprzedza konsultacja, podczas której następuje dobór i ustalenie celu terapii.
Ważne!

Urządzenia na których pracujemy są pod stałą opieką techniczną wieloletniego serwisu zaawansowanych urządzeń kosmetologicznych GANC-SERVICE. Gwarantujemy zatem najwyższą skuteczność terapii dzięki m.in. regularnie wymienianej lampie w głowicy zabiegowej.

Hydroimpact to terapia jakiej poddają się cenione na całym świecie za piękny i zdrowy wygląd skóry bez oznak starzenia się mieszkanki Korei Południowej. Terapia wodorowa w Azji jest zabiegiem kierowanym w szczególności do osób narażonych na zanieczyszczenia cery pochodzące z wielkich aglomeracji miejskich. Teraz dostępna również u nas – w Kaliszu!

Zalety zabiegu
 • Najbardziej zaawansowane technologicznie oczyszczenie, neutralizacja szkodliwych wolnych rodników
 • Zatrzymanie procesów starzenia, dogłębne nawilżenie, wygładzenie
 • Rewitalizacja, odżywienie, spłycenie zmarszczek
 • Napięcie skóry, oczyszczenie skóry, złuszczenie martwego naskórka
 • Bezbolesność, kompleksowość – jedna wizyta to czteroetapowa terapia na 3 różnych aparaturach
 • Bezpieczeństwo i bezinwazyjność
 • Nie wymaga rekonwalescencji w warunkach domowych
Przeciwskazania do zabiegu
 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Choroby wewnętrzne: nowotwór, cukrzyca, aktywna infekcja, epilepsja, inne zaburzenia neurologiczne, alergia
 • Choroby skóry: aktywna opryszczka, przerwanie ciągłości skóry
 • Instrumenty medyczne i elektroniczne: aparat słuchowy, rozrusznik serca
 • Nadwrażliwość na prąd elektryczny
 • Zaburzenia krążenia, np. żylaki, zapalenie żył
Bądźmy w kontakcie

Chcesz jako pierwsza dowiadywać się o wyjątkowych okazjach w Salonie Kosmetycznym Bellezza? Obserwuj nas i wypatruj ofert specjalnych!

Odkryj nasze sekrety piękności

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 10% zniżki na dowolny zabieg

Skontaktuj się z nami

690 166 332
bellezza.kalisz@gmail.com

Godziny otwarcia

Pon – pt.: 9.00 — 20:00
Sob: Zamknięte
Nied: Zamknięte