O nas

O nas

O NAS

Miejsce, w którym zrobimy wszystko by każdy poczuł się wyjątkowo !

Najważniejszym celem naszego Salonu „BELLEZZA” jest  zadowolenie klientów ze świadczonych przez Nas usług.

Profesjonalna i doświadczona kadra kosmetologów i kosmetyczek dokłada wszelkich starań, aby każdy klient poczuł się wyjątkowo i wyszedł zadowolony z zabiegu.

Mamy stałych, zadowolonych klientów, którzy ciągle wracają i polecają nas swoim znajomym. Nasze zabiegi wykonujemy na kosmetykach renomowanej firmy Peel Mission, Clarena. Kosmetyki bez parabenów, silikonów.

W trosce o naszych klientów posiadamy w naszym salonie w ciągłej sprzedaży  kosmetyki detaliczne profesjonalnych firm do pielęgnacji domowej:

– Peel Mission

Clarena

 

Są to produkty bardzo wysokiej jakości, tworzone z myślą o profesjonalnych salonach kosmetycznych.

Każda z klientek docenia nasz nowoczesny sprzęt do bezbolesnej epilacji laserowej SHR EPIL MOTION oraz modelowania sylwetki. Warto tutaj podkreślić, że efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu!

Standardem stały się dla nas usługi klasy Premium w przystępnej cenie dla każdego.

Kolejnym z naszych atutów, który wart uwagi przez nasze klientki jest bardzo dobra lokalizacja, znajdujemy się przy ulicy Wojska Polskiego za pasażem „Bursztyn”, obok Mc’ Donalds.

Okolica bardzo charakterystyczna, znajduję się tutaj wiele miejsc parkingowych co umożliwia naszym klientom bezproblemowe i bezpłatne zaparkowanie auta.

UMÓW SIĘ

Telefon: 690166332

Email: bellezza.kalisz@gmail.com

Online: kliknij i umów się www.moment.pl/bellezza

x