Kup voucher

Manicure hybrydowy Kalisz | Pozwól nam zadbać o swoje dłonie ❤

Manicure hybrydowy Kalisz

Manicure hybrydowy – czy naprawdę niszczy paznokcie?

Wokół tematu manicure hybrydowego narosło mnóstwo mitów. Na czele ich wszystkich stoi „hybryda niszczy paznokcie”. Czy to prawda?
Odpowiedź brzmi: NIE, choć to zależy. Przekonaj się dlaczego.

W trakcie zabiegu manicure hybrydowego używanych jest kilka produktów takich jak primer, baza, czy lakier. Każdy z nich przed dopuszczeniem do sprzedaży musiał przejść szereg testów, żebyś Ty mogła mieć pewność, że zawartość buteleczek jest w pełni bezpieczna dla Twoich paznokci i dłoni. Faktem jest, że powłoka lakieru hybrydowego ogranicza oddychanie płytki paznokcia, stanowi ingerencję w jej naturalny stan, jednak to tyle.

Kolejny fakt to konieczność zmatowienia płytki, spiłowania jej, by powierzchnia była bardziej szorstka, a przez to lepiej trzymała bazę. Ingerencja jest bezdyskusyjna, jednak nie powoduje zniszczenia paznokci, odczuwalnego ich osłabienia czy, co gorsza, poważniejszych konsekwencji.

Skąd więc biorą się zdjęcia „paznokci zniszczonych przez hybrydę”?

To skutek nieumiejętnej pracy kosmetyczek.

  • Zbyt mocne piłowanie płytki paznokcia,
  • zbyt wysokie lub niskie obroty frezarki,
  • zła technika,
  • brak dostosowania metod pracy do dłoni i paznokci klientki,
  • używanie zniszczonych, przestarzałych narzędzi,
  • wykonywanie usługi w pośpiechu.

Jeśli więc chcesz zadbać, by Twoje dłonie pięknie wyglądały, możesz bez obaw decydować się na paznokcie hybrydowe, jeśli tylko wybierzesz właściwy salon i wykwalifikowaną stylistkę.

Pielęgnacja dłoni – 30 sekund i już!

Szukasz sposobów na piękne dłonie i paznokcie? Chcesz, żeby Twoje skórki były zdrowe, gładkie i się nie strzępiły? Nie masz czasu ani chęci na długie rytuały?

Koniecznie wypróbuj olej rycynowy. Wystarczy, że przed snem posmarujesz nim skórki oraz paznokcie i… gotowe!

Stylizacja paznokci – trendy czy ponadczasowość?

„Dłonie to wizytówka każdej kobiety” – znasz to prawda? A co powiesz na „paznokcie to wizytówka każdej kobiety”? Trendy przychodzą i odchodzą, jednak precyzja, klasyka i indywidualne dopasowanie zawsze są na czasie.

Wybierając stylizację paznokci dla siebie zwróć uwagę na:

  • swoją garderobę – jaki masz styl, jakie lubisz nosić kolory i pozwól paznokciom dopełnić całości,
  • swoją codzienność – jak pracujesz, jak odpoczywasz, na co będą narażone Twoje paznokcie – na tej podstawie łatwiej zdecydujesz, na przykład czy jasny lakier, który łatwiej się przebarwia, aby na pewno się u Ciebie sprawdzi,
  • swoje upodobania – na co masz ochotę, co sprawi, że poczujesz się piękniej, co będzie pasowało do Ciebie właśnie teraz.

Dbanie o urodę i piękny wygląd wcale nie musi się wiązać z podążaniem za modą. Dla nas to przede wszystkim sprawianie, że we własnej skórze czujesz się jeszcze lepiej.

Poznaj pełną ofertę zabiegów pielęgnacyjnych w naszym profesjonalnym salonie kosmetycznym Bellezza w Kaliszu – zapraszamy!

By poznać pełną ofertę i cennik, kliknij TUTAJ.