Kup voucher

Makijaż permanentny Kalisz – brwi, usta, a może kreska?

Brwi, usta, kreska na oku – jakie są możliwości?

Makijaż permanentny to zabieg kosmetyczny, w czasie którego pod powierzchnię naskórka, przy pomocy igły, wprowadzany jest barwnik. Mówiąc najprościej – to tatuaż. Wykonywany w profesjonalnym salonie jest w 100% bezpieczny i pozwoli Ci poczuć się jeszcze piękniej.

Najpopularniejszą wersją zabiegu jest makijaż permanentny brwi. W zależności od wybranej techniki pigmentacja jest bardziej lub mniej wyrazista, a efekt końcowy bardzo naturalny lub zbliżony do efektu tradycyjnego makijażu.

Kobiety chętnie podkreślają również swoje oczy – kreska blisko linii rzęs daje efekt zagęszczenia, a lekko (lub bardziej) wyciągnięta jaskółka to oszczędność czasu i frustracji, którą pokochasz. Twoja kreska już zawsze będzie idealna!Ostatnią opcją jest makijaż permanentny ust, w czasie którego często robi się też delikatną korektę ich kształtu. Bardziej nasycony kolor, poprawiona symetria, ładnie zaznaczona linia ust i Twój uśmiech lśni jeszcze jaśniej.

Makijaż permanentny – zabieg krok po kroku?

Krok 0. PRZYGOTOWANIE

Najlepiej, gdy zabieg rozpocznie się już kilka dni przez wizytą w gabinecie – w Twojej łazience. Co mamy na myśli? Warto, żebyś przygotowała swoją skórę, dzięki czemu efekt makijażu permanentnego będzie jeszcze lepszy. Od poziomu nawilżenia i ogólnej kondycji Twojej skóry zależy jak przyjmie ona pigment oraz jak długo makijaż się utrzyma, dlatego nawilżaj, nawilżaj i jeszcze raz nawilżaj.

Przez zabiegiem unikaj opalania oraz inwazyjnych zabiegów złuszczających i kosmetyków, które mogą podrażnić skórę. W przypadku makijażu permanentnego brwi ogranicz lub zrezygnuj z depilacji włosków, bo naturalna linia włosków znacznie ułatwi dobór najlepszego kształtu łuków.

Krok 1. WIZYTA W SALONIE

Chcemy, żebyś w naszym salonie przede wszystkim czuła się bezpiecznie i pewnie, dlatego zanim na Twojej twarzy pojawi się cokolwiek trwałego, linergistka tworzy szkic. Możesz dzięki temu zobaczyć, jaki będzie kształt Twoich brwi, ust, czy kreski, a nie tylko to sobie wyobrażać. Co ważne – jeśli potrzebujesz o coś dopytać, coś budzi Twoje wątpliwości, właśnie teraz jest najlepszy moment, żeby o tym porozmawiać.

Krok 2. ZABIEG

Przechodzimy do wykonania makijażu permanentnego. Linergistka wszystko omawia, a po tym przystępuje do działania. Większość kobiet odczuwa przy tym delikatny dyskomfort, a część nie czuje zupełnie nic – jak zwykle to kwestia indywidualna.

Krok 3. EFEKT ZABIEGU

Twoje brwi, usta lub oczy są podkreślone i zyskały na wyrazistości. Zaraz po zakończeniu zabiegu widoczne jest zaczerwienienie, a sam makijaż jest ciemniejszy niż po tym, jak już się wygoi. W ciągu najbliższych 2-5 tygodni gojenia makijaż blednie.Krok 4. KOREKTA
Korekta, którą (w razie potrzeby) robimy po wygojeniu, czyli ok. 4-5 tygodniach ma na celu dopieszczenie efektu końcowego – koryguje się kształt.

Jeśli makijaż permanentny w Kaliszu, to najlepiej w Salonie Belleza – zapraszamy!

Estetycznie podkreślona uroda, odświeżenie wizerunku, oszczędność czasu – czy może być lepiej?

Sprawdź naszą ofertę i umów się na konsultację już dziś – kliknij TUTAJ!